Movies
Ratings
457
JokerRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 1.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
TenetRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Kissing BoothRated ★ 1.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.0
ExitRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 1.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Happy Death Day 2URated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0