Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5