Movies
Ratings
202
La La LandRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0