Titles you rated
1408Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0