Series
Ratings
13
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0