Movies
Ratings
599
ExhumaRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
In the AislesRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Ballad of NarayamaRated ★ 4.0
M. ButterflyRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 2.0
The ChildeRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0