Titles you rated
Mr. NobodyRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0