Movies
Ratings
899
BelieverRated ★ 3.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
Blue StreakRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.0
Happy Death DayRated ★ 3.5- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 2.0
InfernoRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Cloverfield ParadoxRated ★ 3.5
OtherLifeRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5