Series
Ratings
110
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0