Titles you rated
Prime Minister and IRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0
Ohlala CoupleRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5
Shine or Go CrazyRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Lights and ShadowsRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
The Night WatchmanRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0