Series
Ratings
20
iZombieRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.5
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
London SpyRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5