Movies
Ratings
107
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
DuelistRated ★ 5.0
Little Black DressRated ★ 1.0
Late AutumnRated ★ 1.0
My Little BrideRated ★ 1.0
Silent HillRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 1.0
Rent-a-CatRated ★ 3.5