Movies
Ratings
356
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0