Movies
Ratings
46
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0