Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Jungle CruiseRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
LucaRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0
The Bad Guys 2Rated ★ 5.0
The Bad Guys: Haunted HeistRated ★ 4.0
The Bad Guys: A Very Bad HolidayRated ★ 3.5
The Bad GuysRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 4.0