Series
Ratings
37
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
Witch's CourtRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The King in LoveRated ★ 4.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 2.5
Band of SistersRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0- KkangsooniRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0