Titles you rated
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0