Movies
Ratings
274
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 3.5
Mr. TurnerRated ★ 2.0
Yves Saint LaurentRated ★ 2.0
The Best OfferRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.0
PietaRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0