Series
Ratings
67
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Baby Daddy Season 4Rated ★ 4.0
Baby Daddy Season 3Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 3.5
MaskRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5- Baby Daddy Season 2Rated ★ 4.0
- Baby Daddy Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The King and IRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 2.0