Titles you rated
Chief KimRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.5
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 4.0
Hello! My LadyRated ★ 4.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
- Loving YouRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.0