Titles you rated
Murder, Take OneRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Tabloid TruthRated ★ 2.0
The Classified FileRated ★ 2.5
Running TurtleRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 3.0