Movies
Ratings
895
The SubstanceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.5
My LoveRated ★ 1.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5