Series
Ratings
267
TriggerRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
You Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0