Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
BurntRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0