Series
Ratings
45
SignalRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0