Movies
Ratings
69
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5