Titles you rated
The ThievesRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
As OneRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5