Titles you rated
The 100Rated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0