Series
Ratings
117
Gokusen Special 3Rated ★ 5.0- FamilyRated ★ 4.0
Powerful OpponentsRated ★ 5.0
LobbyistRated ★ 5.0
Imaginary CatRated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 4.5
StyleRated ★ 5.0- Family's HonorRated ★ 4.0
HwajungRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 4.0
BloodRated ★ 4.0
The Great WivesRated ★ 5.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.0
City HallRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 5.0