Movies
Ratings
15
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 3.0
MommyRated ★ 5.0