Titles you rated
StrangerRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.5
WhisperRated ★ 4.0
Ode to Joy Season 1Rated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5
On the Way to the AirportRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Addicted HeroinRated ★ 3.5