Titles you rated
Angels & DemonsRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 1.5
Old PartnerRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5