Series
Ratings
41
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Blade ManRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
Queen of ReversalsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0