Series
Ratings
21
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5