Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5