Movies
Ratings
340
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5