Movies
Ratings
43
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0