Titles you rated
Good DoctorRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0