Titles you rated
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
HERORated ★ 0.5
Densha otokoRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0