Titles you rated
Step Up All InRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0