Titles you rated
The TouristRated ★ 0.5
Top GunRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 2.0
#realityhighRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0