Titles you rated
Jun Jiu LingRated ★ 4.0
The Killing of Three Thousand CrowsRated ★ 4.0
The Promise of Chang’anRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
Yeah, That's How It IsRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.0
High SocietyRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 2.0
Witch's RomanceRated ★ 2.5