Titles you rated
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
YonderRated ★ 2.0
EviliveRated ★ 3.5
The AuditorsRated ★ 2.5
Mr. BackRated ★ 2.5
All About My RomanceRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
OshinRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
FestivalRated ★ 3.0
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 3.0
Ossan's LoveRated ★ 3.5
Be Loved in House: I DoRated ★ 3.5