Titles you rated
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
CarsRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 0.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 0.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 3.0