Movies
Ratings
66
Spider-ManRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 2.0