Series
Ratings
76
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy TapesRated ★ 5.0
Dahmer On Dahmer: A Serial Killer SpeaksRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Pornographer Mood IndigoRated ★ 5.0
PornographerRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
DorohedoroRated ★ 5.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0