Movies
Ratings
57
The Con ArtistsRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0