Titles you rated
- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.5
All About My MomRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0