Titles you rated
- LA ArirangRated ★ 3.5
Beautiful LifeRated ★ 3.0- The Bean Chaff of My LifeRated ★ 3.0
ScreenRated ★ 3.0- Love Me When You CanRated ★ 2.0
- Pink LipstickRated ★ 2.0
- Han River BalladRated ★ 2.0
War of the RosesRated ★ 4.0- Full of SunRated ★ 3.0
Yellow HandkerchiefRated ★ 1.5
Bride of the SunRated ★ 2.0
Pure Pumpkin FlowerRated ★ 1.5- Fox and Cotton CandyRated ★ 2.0
- Silhwageukjang Joewa BeolRated ★ 3.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 2.0- Korean Ghost StoriesRated ★ 2.5
- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 2.0
Glass MaskRated ★ 2.0
Im Kkeok JeongRated ★ 4.0
RivalRated ★ 3.0