Titles you rated
One Cut of the Dead Spin Off In HollywoodRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
L' Etarnger Du PlageRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 2.5
Miss BaekRated ★ 1.0
Set Me FreeRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 1.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
TagRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 4.5